Speccy

Speccy darmowy program do informacji o systemie komputerowym. Speccy dostarcza użytkownikom informacji o ważnych parametrach komputera, takich jak: model i szybkość procesora, parametry karty graficznej, karty dźwiękowej, dysku twardego, pamięci RAM i innych. Szybkie, lekkie, zaawansowane narzędzie do informowania o systemie na komputerze. Chcesz dowiedzieć się, co jest w twoim komputerze? Speccy ma wszystkie potrzebne informacje!

  • Zobacz, co jest w twoim komputerze. Speccy to miejsce, w którym możesz zacząć, jeśli chcesz wiedzieć, co jest w twoim komputerze. Zobacz krótkie podsumowanie lub zagłęb się w każdy aspekt sprzętu komputerowego, aby móc podejmować świadome decyzje dotyczące aktualizacji i zakupu.
  • Szczegółowe raportowanie. Speccy za darmo do ściągnięcia zapewnia szczegółowe informacje na temat każdego sprzętu w komputerze. Zaoszczędź czas przeszukując komputer w poszukiwaniu statystyk takich jak procesor, płyta główna, pamięć RAM, karty graficzne i więcej. Zobacz wszystko przygotowane dla Ciebie w jednym przejrzystym interfejsie.
  • Proaktywne rozwiązywanie problemów. Sprawdź temperatury krytycznych komponentów w czasie rzeczywistym, aby łatwo wykryć problemy, zanim wystąpią.
  • Zapisz migawki. Speccy do pobrania pełna wersja po polsku pozwala zapisywać wyniki skanowania bezpośrednio jako migawka, plik XML lub plik tekstowy w celu łatwego udostępniania. Przydaje się do upewnienia się, że nowy komputer ma odpowiednie specyfikacje lub jeśli pomoc techniczna wymaga zdiagnozowania problemu z komputerem.

Pobierz Speccy za darmo