CCleaner Professional

CCleaner Professional do pobrania pełna wersja aplikacji, która posiada kilka usprawnień względem darmowej odmiany. Po zakupie licencji CCleaner Pro możemy liczyć na priorytetowe wsparcie ze strony autorów, aktualizację programu wykonują się automatycznie w tle. Co więcej w CCleaner Professional download możliwe jest zdefiniowanie automatycznego czyszczenia systemu w harmonogramie zadań, oraz monitorowanie komputera w czasie rzeczywistym i np. automatycznie czyszczenie przeglądarek po ich zamknięciu. Dzięki temu użytkownik nie musi pamiętać o ręcznym uruchamianiu aplikacji i cieszyć się efektami działań narzędzia.

Dlaczego warto pobrać CCleaner Professional?

to najlepsza wersja popularnego programu do czyszczenia komputera Piriform. Usprawnia powolny komputer i pozwala zachować prywatność – automatycznie i w tle.

Oto niektóre funkcje oferowane przez CCleaner Professional pełna wersja po polsku:

Automatyczne czyszczenie sysytemu komputera. Regularnie czyści niepotrzebne pliki, aby komputer działał płynnie.

Automatyczna ochrona prywatności. CCleaner PRO klucz za free czyści historię i pliki cookie, gdy nie korzystasz z przeglądarki internetowej.

Automatyczne aktualizacje. Windows i przeglądarki stale się zmieniają. CCleaner Pro pełna wersja z chomikuj po polsku do pobrania key pl aktualizuje raz w miesiącu, aby być na bieżąco!

Pobierz CCleaner Professional