Recuva

Recuva darmowy program do odzyskiwania danych. Skutecznie odzyskaj usunięte pliki szybko i łatwo. Przypadkowo usunąłeś ważny plik? Utracone pliki po awarii komputera? Nie ma problemu – Recuva odzyskuje pliki z komputera z systemem Windows, kosza, karty aparatu cyfrowego lub odtwarzacza MP3.

  • Doskonałe odzyskiwanie plików. Recuva do pobrania może odzyskać zdjęcia, muzykę, dokumenty, filmy, e-maile lub inne utracone typy plików. I może odzyskać z dowolnego nośnika wielokrotnego zapisu: karty pamięci, zewnętrzne dyski twarde, pamięci USB i wiele więcej!
  • Odzyskiwanie z uszkodzonych dysków. W przeciwieństwie do większości narzędzi do odzyskiwania plików, Recuva może odzyskiwać pliki z uszkodzonych lub nowo sformatowanych dysków. Większa elastyczność oznacza większą szansę na powrót do zdrowia.
  • Głębokie skanowanie w poszukiwaniu ukrytych plików. W przypadku trudnych do znalezienia plików Recuva ma zaawansowany tryb głębokiego skanowania, który przeszukuje dyski w poszukiwaniu śladów plików, które zostały usunięte.
  • Bezpiecznie usuń pliki. Czasami chcesz, aby plik zniknął na zawsze. Funkcja bezpiecznego nadpisywania Recuva wykorzystuje standardowe w branży i wojskowe techniki usuwania, aby mieć pewność, że twoje pliki zostaną usunięte.

Recuva bezpłatny program do odzyskiwania danych wyprodukowany przez firmę Piriform, obsługuje systemy Microsoft Windows 10, 8, 7, Vista, XP, 2003 i 2000. Jest w stanie odzyskać pliki, które zostały „trwale” usunięte i oznaczone przez system operacyjny jako wolne miejsce.

Pobierz Recuva za darmo