CCleaner Network Edition

ccn_64CCleaner Network Edition to wersja programu przeznaczona do czyszczenia Windowsa ze zbędnych plików przez sieć na wielu komputerach jednocześnie. Aplikacja umożliwia użytkownikowi zdalne zarządzanie komputerami podłączonymi do sieci w firmie. Administrator otrzymuje potrzebne narzędzia przeznaczone do czyszczenia zarówno całej sieci, jak i wybranych grup roboczych czy tworzenia odpowiednich reguł. Połączenia wykonywane za pomocą CCleaner Network Edition są bezpiecznie szyfrowane. Narzędzie pozwala na czyszczenie między innymi pozostałości po surfowaniu w Internecie, w tym listy odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies) oraz tymczasowych plików internetowych. Ponadto program pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów i listy ostatnio otwieranych dokumentów także w poszczególnych aplikacjach.

Przy okazji wypróbuj darmowy program do ściągania filmów i muzyki z internetu.

Optymalizacja punktu końcowego dla użytkowników korporacyjnych.

Wydajność komputera wpływa na produktywność biura, ale gdy firma ma dużą liczbę punktów końcowych, utrzymanie każdego z nich wydaje się niekończącym się zadaniem.

CCleaner Network Edition zapewnia moc utrzymywania punktów końcowych w najwyższej wydajności – bezpośrednio z biurka.

Codzienna konserwacja

CCleaner Network zapewnia pełny przegląd twoich komputerów. Jego moc czyszczenia rozwiązuje i zapobiega typowym problemom, z którymi borykają się użytkownicy końcowi, zwalnia cenne miejsce na dysku twardym i pomaga systemowi Windows działać szybciej.

Wydłuż żywotność punktów końcowych

CCleaner Network usuwa pliki tymczasowe, zrzuty pamięci, pliki dziennika i inne niepotrzebne dane. Wersja Professional również defragmentuje dyski twarde. Wynikiem są punkty końcowe, które trwają dłużej.

Ogranicz utratę danych

Odinstalowane oprogramowanie może pozostawić klucze rejestru i uszkodzone elementy, które mogą powodować awarie prowadzące do utraty danych. CCleaner Network czyści rejestr, aby poprawić stabilność systemu i zapobiec utracie danych.

Zwiększ bezpieczeństwo

Historia przeglądarki, pliki cookie i dzienniki mogą stanowić zagrożenie bezpieczeństwa. CCleaner Network usuwa je bezpiecznie i może wyczyścić wolne miejsce i wolne miejsce MFT.

Niestandardowe czyszczenie

Aby dostosować czyszczenie do konkretnych potrzeb biznesowych, punkty końcowe można zorganizować w grupy. Analizuj, czyść lub zmieniaj ustawienia poszczególnych komputerów, niestandardowych grup roboczych lub całej sieci jednocześnie.

Łatwa instalacja

Po zainstalowaniu CCleaner Network agenta punktu końcowego można zdalnie wdrożyć w sieci. Nie wymaga czasochłonnej instalacji agenta na poszczególnych maszynach!

CCleaner Network Edition obsługuje systemy Windows XP, Vista i 7, 8, 10, a także wersje przeznaczone do zastosowań serwerowych – Windows Server 2003, 2008 i 2008 R2.

Pobierz