Defraggler

Defraggler przyspiesz swój komputer dzięki szybkiej i łatwej defragmentacji. Pobierz darmowy program do defragmentacji rozwijany przez firmę Piriform, dostępny w wersji darmowej do użytku prywatnego i płatnej wersji komercyjnej.  Defragmentuj całe dyski twarde lub pojedyncze pliki. Współpracuje z HDD i SSD i obsługuje systemy plików NTFS i FAT32.

  • Szybszy komputer – Defraggler za darmo przyspiesza działanie komputera, gromadząc pofragmentowane pliki na komputerze i organizując je bardziej efektywnie. Defraggler wykonuje ciężką pracę, więc Twój komputer nie musi.
  • Bezpiecznie – Defragmentuj z pewnością. Defraggler do pobrania używa tych samych technik co Windows do odczytu i zapisu plików, dzięki czemu pliki nigdy nie zostaną uszkodzone.
  • Defragmentuj wolne miejsce na dysku, a nie tylko pliki. Proaktywne rozwiązanie, które pomaga zapobiegać fragmentacji przed jej wystąpieniem.
  • Pełna personalizacja – Masz pełną kontrolę nad defragmentowanymi dyskami, folderami i plikami. Lub po prostu użyj ustawień domyślnych i pozwól Defraggler download wykonać pracę za Ciebie. Wystarczająco prosty dla codziennych użytkowników i wystarczająco elastyczny dla zaawansowanych użytkowników.
  • Zaplanowana defragmentacja podczas snu – obudź się z szybszym komputerem. Ustaw Defraggler po polsku pełna wersja do ściągnięcia, aby uruchamiał się codziennie, co tydzień lub co miesiąc.

Pobierz Defraggler za darmo