CCleaner Portable

CCleaner Portable to przenośna wersja aplikacji do oczyszczania systemu Windows. Pobierz CCleaner Portable w wersji przenośnej do użytku na przenośnych nośnikach pamięci typu PenDrive, USB, CD/DVD itp. Dzięki temu można uruchamiać aplikacje na każdym komputerze w dowolnej chwili bez konieczności instalacji programu w systemie Windows.


Jaki najlepszy program do czyszczenia komputera? Programów do optymalizacji systemów Windows, czyszczenia dysków czy rejestru, jest co najmniej kilkadziesiąt. CCleaner Portable to skuteczny program do usuwania programów, plików z dysku chomikuj. CCleaner Portable to przenośna wersja łatwego w użyciu, bezpiecznego, znanego narzędzia do czyszczenia dysków z innymi dodatkowymi funkcjami, w tym konserwatywnym narzędziem do czyszczenia rejestru, menedżerem uruchamiania i innymi.

CCleaner używa tego samego, znanego interfejsu z trzema zakładkami, który zawsze ma w pierwszej zakładce pokazującej główne opcje, w tym Cleaner, Registry, Tools i Options. Druga zakładka pozwala wybrać dowolne ustawienia przed uruchomieniem. Trzecia zakładka pokazuje, co się dzieje i co zostało zrobione.

Oczyszczacz dysków i moduł czyszczący rejestr są konserwatywne. Istnieją środki czyszczące dyski, które mogą w razie potrzeby zwolnić więcej miejsca, ale nie są tak bezpieczne jak CCleaner. Chociaż nie zalecamy czyszczenia rejestru, ponownie, CCleaner jest bardzo konserwatywny i nigdy nie miałem problemu po tysiącach zastosowań.

W obszarze Narzędzia możesz znaleźć wiele innych narzędzi, jeśli chcesz bardziej wyczyścić i przyspieszyć swój komputer. Istnieje dezinstalator, menedżer uruchamiania, menedżer wtyczek przeglądarki, przywracanie systemu i czyszczenie pamięci. Ma również analizator dysku, aby zobaczyć, gdzie marnuje się miejsce, a także duplikat wyszukiwarki plików.

Wreszcie, istnieje wiele innych opcji pozwalających na umieszczenie na białej liście plików cookie, dołączanie lub wykluczanie plików lub folderów, monitorowanie i wiele innych.

My polecamy najlepszy z nich w nowej wersji na Windows 10, 8, 7.
Pobierz CCleaner Portable